Zaloguj się
Login:
Hasło:

Użyteczny Fanpage

Strona główna -> Blog -> Użyteczny Fanpage

Użyteczny Fanpage

Założenie strony na Facebooku nie jest żadnym problemem, a możesz dzięki niemu zyskać wielu klientów oraz w skuteczny sposób promować swoją działalność. 

 
Jeżeli posiadasz już konto na portalu społecznościowym, wystarczy kliknąć na zakładkę "Reklama" oraz "Utwórz stronę", gdzie wybieramy dany typ naszej strony oraz kogo chcemy promować. Najważniejsze to wybrać odpowiednią kategorię dla firmy, jaką będziemy promować. Wpisujemy wszystkie podstawowe dane, którymi są nazwa, miejscowość, numer telefonu. Widzimy, że nasza strona już działa. Lepiej jest zawrzeć na fanpage'u jak najwięcej informacji, co znacznie ułatwi wyszukiwanie. Kolejną rzeczą jest uzupełnianie wpisów, pozyskiwanie jak największej liczby znajomych oraz aktualizacja artykułów jak najczęściej. Po zdobyciu 25 fanów, pozwoli Ci to na zmianę nazwy użytkownika, którego nazwa wyświetlała się będzie w linku strony. 

Inne wpisy

Nie masz pomysłu na bloga? Zobacz, co zrobić, by stworzyć niepowtarzalne wpisy, które zachwycą wszystkich / wiecej
Nie małym zaskoczeniem są również blogi o tematyce metali szlachetnych. Zapraszamy do artykułu! / wiecej

Zbliżone wpisy

Wesela w Siedlisku Janczar
Fotoblog poświęcony jest firmie Siedlisko Janczar z miejscowości Pstrągowa. W tym miejscu można nie tylko zorganizować wesele, ale także ciekawie spędzić weekend czy popołudnie. Zobaczymy tutaj piękną... >>
http://www.wesela.foto-blogi.pl/