Zaloguj się
Login:
Hasło:

DIY


DIY

Coraz większą popularnością zaczynają się cieszyć foto blogi typy DIY ( z ang. Do It Yourself). Są to blogi poświęcone wykonywaniu przeróżnych rzeczy od ubrań, poprzez kulinaria aż do biżuterii i gadżetów metodą handmade.


Bardzo dużą popularnością cieszą się strony typu „zszywki”, gdzie możemy zaczerpnąć wiele tysięcy inspiracji na własne wykonanie danego przedmiotu.


Czasami też chcąc kogoś obdarować nie banalnym prezentem staramy się wnieść nieco więcej własnego wkładu w to, robiąc coś ręcznie, aniżeli kupując coś gotowego w sklepie. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie rekonesansu w sieci aby odnaleźć taką inspirację, która będzie dla nas najbardziej odpowiednia.


Bardzo dużo jest także filmików wrzucanych przez ludzi czy blogerów przedstawiających ich własne koncepcje na wykonanie danej potrawy, fryzury czy biżuterii.

Inne wpisy

W ofercie poznańskich firm zajmujących się sprzątaniem grobów dostępna jest między innymi usługa całorocznej opieki nad grobami. Jest to rozwiązanie bardzo przydatne osobom, które nie mogą osobiście zająć się sprzątaniem grobów swoich bl / wiecej
Jedna z obecnie najbardziej popularnych form przedstawiania swojej tożsamości w sieci. / wiecej
Często możemy trafić na blogi o piwie, zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym artykułem. / wiecej
Często designerzy prezentują swoje prace na foto blogach. / wiecej